سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
ساعت دماسنج

ذکر و طلسم - ذکر و دعا و ورد


ساعت 5:44 عصر سه شنبه 85/3/16

اطلاعیه:

مرکز دانشجویی مطالعات راهبردی مهدویت برای تابستان امسال در نظر دارد تا برای دومین بار، کارگاه مطالعاتی-پژوهشی مهدویت و تمدن جهانی اسلام را برگزار نماید.

مکان: دانشگاه امام صادق، همراه با خوابگاه و غذا به صورت شبانه روزی

زمان: ۲۶ تیرماه الی ۶ مرداد ۱۳۸۵ به مدت ۱۱ روز

عناوین این کارگاه به صورت کلی عبارتند از بررسی خط سیر انبیا در پروژه جهانی به همراه جریان باطل به رهبری شیطان و ساخت تمدن انسانی که در این راستا ما تمام انبیا را در این خط سیر می بینیم و جریان باطل را نیز از شیطان و بعد سازمان یهود و توطئه ها و اکنون آمریکا و گروههای تندرو صهیونیسم و در نهایت نبرد حق و باطل و آخرالزمان را بررسی می کنیم.

این کارگاه به همراه پژوهشهای پیرامونی که شرکت کنندگان انجام می دهند و کلاس های نقد فیلم و معرفت شناسی امام زمان، برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند با ایمیل و یا درخواست کتبی در این طرح پس از گزینش شدن، شرکت نمایند:

ایمیل: mahdaviat@isu.ac.ir  , antyzionism@gmail.com

آدرس: تهران - بزرگراه شهید چمران-پل مدیریت- دانشگاه امام صادق (ع)- اداره کل فرهنگی- مرکز دانشجویی مطالعات راهبردی مهدویت ص.پ 159-14655


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 8:47 صبح سه شنبه 85/3/16

این مطلب را حاج آقا مجتهدی در یکی از کلاسهای اخلاقشان فرمودند: در قدیم یک بنا از ساعت ۵ صبح شروع به کار کردن می کرد. سطل های کاه  گل را بالا می برد و پایین می آمد و عرق می ریخت. ظهر که می شد وضو می گرفت و نماز می خواند و برای نهار هم یک آبدوغی با نون می خورد و سرش را روی یکی از همان خشت ها می گذاشت و ۱۰ دقیقه می خوابید. بعد از آن هم صدایش می کردند که فلانی پاشو کار داریم. بلافاصله بلند می شد و کار می کرد و حتی یک ذره هم خستگی به خودش راه نمی داد.

آری اینچنین است که ما صبح تا شب احساس خستگی می کنیم. شب مثل جنازه ها به خواب می رویم که حتی برای نماز صبح هم به زور و با خمیازه و خستگی بیدار می شویم یا نمی شویم. هر چقدر هم می خوابیم باز خسته هستیم. !

حکمت اینجاست که ما خسته گناهیم. هیچ چیز به اندازه گناه کردن انسان را دچار خستگی نمی کند. امتحان کنید. حدیثی خواندم از پیامبر که گفتند هرچقدر که شب هنگام از خوابتان برای نماز شب بزنید، اگر اخلاص داشته باشید به همان اندازه خستگی از شما دور می شود.

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 2:10 عصر چهارشنبه 85/3/10

انسانها اگر جوهره خوبی داشته باشند، حالا هرچقدر هم که گرد و غبار مادیات و گناهان روشونو پوشونده باشه، باز هم در یک لحظه می توانند همه چیز را تغییر بدهند.

این ماجرا حدوداً دویست سال پیش در اصفهان اتفاق افتاده و اکثر علما هم اینو می دونند.

ماجرا اینجوری است که در یکی از باغهای اطراف اصفهان قدیم، محفلی برپا می شه و جمعی از شراب خواران کنار هم جمع می شوند و شروع به عیش و نوش می کنند و زنی را هم همراه خودشون آورده بودند که برایشان بخواند و برقصد. این زن در حال رقص بوده که متوجه می شه پیرمردی در گوشه ای از باغ ایستاده و سر به زیر انداخته است. به جمع می گوید که می خواهید این پیر را اذیت کنم؟ می گویند هر کاری می توانی انجام بده تا ما بخندیم..

زن جلو می رود و دور پیر مرد می چرخد و می رقصد و این بیت از شعر حافظ را می خواند:

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند                            گر تو نمی پسندی تغییر کن قضا را

وقتی این بیت را می خواند پیرمرد نگاه عمیقی به او می کند و می گوید تو را عوض کردم. این کلام تا عمق جان زن نفوذ می کند و اینطور می شود که تبدیل به بزرگترین زاهد و عارف اصفهان می شود و مردم از او شفا می گرفتند.

آری فقط یک نگاه.      آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند     آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند؟

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 10:19 صبح یکشنبه 85/3/7

اگر حاجتی دارین که سخت به اجابت آن در اسرع وقت نیاز دارید  بر خواندن سوره ی فلق مداومت کنید که این سوره انسان را از نظر مال و سرمایه غنی می کند.

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 10:16 صبح یکشنبه 85/3/7

شیخ حسنعلی نخوکی را می شناسید. حتماْ در حرم امام رضاُ صحن انقلاب و در دروازه ورودی ازدحام جمعیتی که در کنار قبر او نشسته و زیارت نامه و زیارت عاشورا می خوانند را دیده اید.

این نکته را یکی از علما گفتند که خود شنیده ام. مرحوم نخودکی از عالمان و عارفان حقیقی بودند که از کودکی شروع به ریاضت ها و تهذیب نفس کردند.  به آنچنان مقامی رسیدند که گفتند اگر ترس آن نداشتم که حرم امام رضا (ع) خلوت شود، به مردم می گفتم که کوبه درب منزل مرا بزنند و بروند و حاجتشان را گرفته باشند. شخصی با این مقام بودند که در اواخر عمرشان اعترافی کردند:

ای کاش به جای این همه ریاضت ها و ذکرهایی که برای مشکل گشایی از مردم انجام دادم، در جهت رسیدن و تقرب به امام زمانم انجام می دادم.

نکته این است عزیز. ما امام زمان را فراموش نکنیم. امام زمان یعنی زمان ماموم امام است. حال خود دریابید که امام ۷۲ اسم از اسماء ۷۳ گانه الهی را می داند و خود امام گفته است که جنی که در داستان سلیمان به یک اشاره تخت ملکه سبا را آورد، تنها یک اسم را میدانست.

حلال مشکلات را داریم. کسی که به اشاره ای همه چیز را عوض می کند. او را دریابید که اول و آخر اوست.   یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 3:4 عصر شنبه 85/3/6

یا معید ما افناه اذا یرز الخلائق لدعوته من مخافته من خواص الجمع بین المتفرق و العز بعد فمن اراد الجمع بعد الفرقه

اگر کسی احوالش پریشان باشد و روز گارش از دستش رفته باشد و مال و ثروت او به یغما رفته باشد این اسم را بعد از هر نمازی 301 مرتبه بخواند بفرمان خدا تغییر و تبدیل در وی پدیدار شود و اما باید درست خواند و شک نیاورد.

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 6:15 عصر دوشنبه 85/3/1

یا خالق من فی السموات و الارض و کل الیه معاد

اگر کسی غایب باشد و از احوال او هیچ خبر نباشد این اسم را به نیت آن غایب 70 مرتبه بخواند و بعد از آن بر ورق آهو نویسد بمشک و زعفران و شب در زیر بالین نهد در آن شب وی را در بخواب ببیند که او به زنده است یا مرده و یا چگونه زندگی می کند و اگربه نیت هر غایبی بخواند بشب شنبه 70 نوبت آن غایب به زودی بخانه خود رجوع کند که دیگر هیچ جای قرار نگیرد و از سر اعتقاد این عمل را انجام داد و هر کاری که خواهی شروع کنی اگر در اول کار این اسم را بسیار تلاوت کنی با فتح و پیروزی و سریع به مقصد خود خواهی رسید و باید در این اسم شک نداشته باشی

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 10:15 صبح دوشنبه 85/3/1

یا رحیم کل صریخ و مکروب و غیاثه و معاذه

اگر کسی خواهد کسی را از عشق خود بیقرار کند باید که این اسم را بر کاغذ خطاطی به مشک و زعفران بنویسد و بر کنار جوبی که آب بسیار دارد بایستد و40 مرتبه این اسم را بخواند و کاغذ را در آب اندازد به نیت آنکس که خواهد از عشق بیقرار شود و هرکس که این اسم را بر آب خوانده و به خورد هرکس بدهد دل او روشن گردد و ایمان او تازه گردد و با ایمان شود و اگر این اسم را بر کاغذ نوشته و آنرا در باغ و مزارع دفن کند برکتی پیدا شود که نتوان گفت و خواص این اسم بسیار میباشد کخ به طور اختصار در اینجا ذکر شد و باید قدر آن را دانست

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 3:1 عصر شنبه 85/2/30

سوره ی قدر یکی از سوره های عجیب قرآن است که در خواص و فواید قرائت آن روایاتی داریم. منجمله برای افزایش بصیرت و نور چشم، توصیه شده است که این سوره را در وقت خواب بیست و یک (۲۱) مرتبه بخوانید. این امر به گفته آیه الله نایینی ره  از مجربات است و خواص آن بیش از این گفته هاست.

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

ذکر

ساعت 2:56 عصر شنبه 85/2/30

در کتاب (خواص القران ) از پیامبر اسلام (ص) روایت شده است که هر کس سوره ((احزاب )) را بر پوست اهو (و یا بر کاغذ ) بنویسد و در ظرف کوچک در بسته ای قرار دهد و در خانه اش بگذارد ، خواستگاران زیادی نزدش می ایند واز وی می خواهند که دختران ، خواهران و یا دیگر خویشاوندانش را به همسری انان دراورد و همه به خواست خدای متعال به او علاقمند می شوند ، هر چند شخصی پست وفقیر باشد .

تذکر: ظرف حاوی دعا در یک جای پاک قرار داده شود...

یا علی


¤ نویسنده: عبدالله ابن عبدالله

نوشته های دیگران ( )

   1   2      >

خانه
وررود به مدیریت
پست الکترونیک
مشخصات من
 RSS 

:: بازدید امروز ::
165249

:: لینک به وبلاگ ::

ذکر و طلسم - ذکر و دعا و ورد

:: موضوعات وبلاگ ::

:: اوقات شرعی ::

:: دوستان من ::


اذکار و ادعیه معتبر به همراه طلسم
مبارزه با اسرائیل
مبارزه با یهودیان
انجمن مبارزه با صهیونیستها
وبلاگ امام زمانی با مطالبی خواندنی
مبارزان با سازمان یهود
ضد صهیونیست ها

:: خبرنامه وبلاگ ::

 

:: آرشیو ::

ذکر و طلسم
پاییز 1385
بهار 1385

:: موسیقی ::